მუნიციპალიტეტის სიახლეები
საკრებულოს სხდომა გაიმართა
ქობულეთის  მუნიციპალიტეტის საკრებულოს სხდომა გაიმართა, რომელსაც საკრებულოს თავმჯდომარე დავით მჭედლიშვილი უძღვებოდა. საკრებულოს სხდომაზე დღის წესრიგით გათვალისწინებული საკითხები განიხილეს. სხდომაზე მერის პირველმა  მოადგილემ ირაკლი ცეცხლაძემ  მუნიციპალიტეტის 2024 წლის ადგილობრივი პროგრამული ბიუჯეტის
გაგრძელება »
საკრებულოს ბიუროს სხდომა გაიმართა
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოში ბიუროს სხდომა გაიმართა, რომელსაც საკრებულოს თავმჯდომარე დავით მჭედლიშვილი უძღვებოდა. ბიუროს სხდომაზე საკრებულოს სხდომის დღის წესრიგი დაამტკიცეს.
საფინანსო-საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხთა კომისიის  სხდომა გაიმართა
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს საფინანსო-საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხთა კომისიის  სხდომა გაიმართა, რომელსაც კომისიის თავმჯდომარე თედო ტაკიძე უძღვებოდა. კომისიის წევრებმა  ქობულეთის მუნიციპალიტეტის 2024 წლის ადგილობრივი პროგრამული ბიუჯეტის  შესრულების წლიური ანგარიში განიხილეს.
ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა  კომისიის  სხდომა გაიმართა
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოში ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა  კომისიის  სხდომა გაიმართა, რომელსაც კომისიის თავმჯდომარე თეა მოწყობილი უძღვებოდა. სხდომაზე  ა(ა)იპ ,,ქობულეთის ჯანდაცვისა და სოციალური  სერვისების  ცენტრი“-ს 2024 წელს გაწეული მუშაობის ანგარიში
განათლების, კულტურის, სპორტის, ტურიზმისა და  ახალგაზრდულ  საკითხთა კომისიის სხდომა გაიმართა
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოში, ლია შაქარიშვილის ხელმძღვანელობით, განათლების, კულტურის, სპორტის, ტურიზმისა და  ახალგაზრდულ  საკითხთა კომისიის სხდომა გაიმართა. დღევანდელ სხდომაზე შპს ,,სარაგბო კლუბ პონტო“-ს , ა(ა)იპ ,,ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაღების გაერთიანება“-ს, ა(ა)იპ ,,ქობულეთის
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოში განათლების, კულტურის, სპორტის, ტურიზმისა და  ახალგაზრდულ  საკითხთა კომისიის სხდომა გაიმართა, რომელზეც   ა(ა)იპ ,,ქობულეთის კომპლექსური სასპორტო სკოლი“-ს 2024 წელს გაწეული მუშაობის ანგარიში განიხილეს. სხდომას კომისიის თავმჯდომარე ლია შაქარიშვილი