განაცხადი მიიღება შემდეგ პოზიციებზე:
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის არქიტექტურისა და სივრცითი მოწყობის სამსახურის ხელმძღვანელი -1 პირი
არქიტექტურისა და სივრცითი მოწყობის სამსახურის მესამე რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი სივრცითი მოწყობის საკითხებში – 1პირი
არქიტექტურისა და სივრცითი მოწყობის სამსახურში მესამე რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი, იურისტი – 1პირი
არქიტექტურისა და სივრცითი მოწყობის სამსახურის მესამე რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი მშენებლობის ნებართვების საკითხებში – 1 პირი
ინფრასტრუქტურის სამსახურის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ინფრასტრუქტურისა და ინსპექტირების განყოფილების , მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი – 1პირი
ინფრასტრუქტურის სამსახურის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ინფრასტრუქტურისა და ინსპექტირების განყოფილების მესამე რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი კომუნალურ საკითხებში – 1 პირი
ინფრასტრუქტურის სამსახურის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ინფრასტრუქტურული პროექტების აღრიცხვისა და მართვის განყოფილების მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი – 2 პირი
ზედამხედველობის სამსახურის მესამე რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი მოსაკრებლის ადმინისტრირების საკითხებში – 1პირი
მეორადი სტრუქტურული,ერთეულის სოციალური, ბავშვთა დაცვისა და მხარდამჭერის განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სოც- მუშაკი) – 1პირი
სახელწიფო შესყიდვების განყოფილების ხელმძღვანელი – 1 პირი
შიდა აუდიტის სამსახურის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი მიმდინარე ზედამხედველობის, მიმდინარე პროცესებისა და გაცემული რეკომენდაციების შესრულების მონიტორინგის საკითხებში – 1 პირი