19 თებერვალს, 16:00 საათზე, გაიმართება ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს ინფრასტრუქტურის, სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარების, ქონების მართვისა და აგრარულ საკითხთა კომისიის სხდომა.
დ ღ ი ს წ ე ს რ ი გ ი:
1.უსასყიდლო უზუფრუქტის ფორმით სარგებლობაში გადაცემაზე, ქობულეთის მუნიციპალიტეტის მერზე თანხმობის მიცემის შესახებ (სსიპ საგანგებო სიტუაციების კოორდინაციისა და გადაუდებელი დახმარების ცენტრზე (ს/კ 205307960) 10 (ათი) წლის ვადით,დაბა ჩაქვი, დ. აღმაშენებლის ქუჩა N5დ-ში მდებარე 165,0 კვ.მ არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთისა და მასზე განთავსებული 60,54 კვ.მ შენობა-ნაგებობა (ს/კ 20.48.05.224), ქობულეთის რაიონული სამსახურის ჩაქვის ფილიალის ფუნქციონირების მიზნით.)
2. ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2017 წლის 27 იანვრის N02 განკარგულებით დამტკიცებული „ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული ქონების საპრივატიზაციო ობიექტების ნუსხა“-ში ცვლილების შეტანა-ამოღების თაობაზე (ამოღება- ქ. ქობულეთში, დ. აღმაშენებლის გამზირი N108-ში მდებარე 64,0 კვ.მ არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი (ს/კ N20.42.18.082);
3. ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2017 წლის 18 მაისის N61 განკარგულებით დამტკიცებული „ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული ქონების პრივატიზაციის გეგმა“-ში ცვლილების შეტანა-ამოღების თაობაზე (ამოღება- ქ. ქობულეთში, დ. აღმაშენებლის გამზირი N108-ში მდებარე 64,0 კვ.მ არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი (ს/კ N20.42.18.082);
4. ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2017 წლის 27 იანვრის N02 განკარგულებით დამტკიცებული „ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული ქონების საპრივატიზაციო ობიექტების ნუსხა“-ში ცვლილების შეტანა-ამოღების თაობაზე (ამოღება- ქობულეთი,მ.აბაშიძის ქუჩაN16-ის მიმდებარედ 38.0 კვ.მ არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი ს/კ N20.42.08.767);
5. ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2017 წლის 18 მაისის N61 განკარგულებით დამტკიცებული „ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული ქონების პრივატიზაციის გეგმა“-ში ცვლილების შეტანა-ამოღების თაობაზე (ამოღება- ქობულეთი,მ.აბაშიძის ქუჩა N16-ის მიმდებარედ 38.0 კვ.მ არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი ს/კN20.42.08.767);
6. ა(ა)იპ ,,ქობულეთის სანდასუფთავება“-ს 2025 წელს გაწეული მუშაობის ანგარიშის შესახებ;
7. ა(ა)იპ ,,ქობულეთის პარკი“-ს 2025 წელს გაწეული მუშაობის ანგარიშის შესახებ;