მუნიციპალიტეტის სიახლეები
იურიდიულ, საპროცედურო და სამანდატო საკითხთა კომისიის სხდომა გაიმართა
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს იურიდიულ, საპროცედურო და სამანდატო საკითხთა კომისიის სხდომა გაიმართა, რომელსაც კომისიის თავმჯდომარე დავით წულუკიძე უძღვებოდა. კომისიის წევრებმა ქობულეთის მუნიციპალიტეტის  საკრებულოს  საშტატო ნუსხისა და  თანამდებობრივი სარგოს  დამტკიცების   შესახებ 2024
გაგრძელება »
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის კაპიტალური ბიუჯეტის დანართი 2025 წლის ბიუჯეტისათვის
დანართი 2. კაპიტალური ბიუჯეტი 2024 26.12 განმახორციელებლები – დანართი 4 დანართი-1.-პროგრამული-ბიუჯეტის-დანართი-2024 (1) დანართი-3.-ააიპების- პრიორიტეტების დოკუმენტი 10.12.2024
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის 2025 წლის ბიუჯეტი დამტკიცებულია
საკრებულოს სხდომაზე ქობულეთის მუნიციპალიტეტის 2025 წლის  ბიუჯეტი დაამტკიცეს. სხდომას საკრებულოს თავმჯდომარე დავით მჭედლიშვილი უძღვებოდა. 2025 წლის ბიუჯეტი  მუნიციპალიტეტის მერმა ლევან ზოიძემ წარადგინა. მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტი 92 მილონ 055 000 ლარით განისაზღვრა.
ბიუროს სხდომა
საკრებულოში ბიუროს სხდომა გაიმართა, რომელსაც საკრებულოს თავმჯდომარე დავით მჭედლიშვილი უძღვებოდა. ბიუროს სხდომაზე საკრებულოს სხდომის დღის წესრიგი დაამტკიცეს.
საფინანსო-საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხთა კომისიის  სხდომა
ქობულეთის მუნიციპალიტეტის  საკრებულოს საფინანსო-საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხთა კომისიის  სხდომა გაიმართა. სხდომაზე  ქობულეთის მუნიციპალიტეტის  2025 წლის ადგილობრივი  პროგრამული ბიუჯეტი განიხილეს, რომელიც  90 055 000 ლარით არის განსაზღვრული. პრიორიტეტების მიხედვით ბიუჯეტი  შემდეგნაირად
ინფრასტრუქტურის, სივრცით-ტერიტორიული  დაგეგმარების, ქონების მართვისა და აგრარულ საკითხთა  კომისიის სხდომა
ინფრასტრუქტურის, სივრცით-ტერიტორიული  დაგეგმარების, ქონების მართვისა და აგრარულ საკითხთა  კომისიის სხდომა  გაიმართა, რომელსაც კომისიის  თავმჯდომარე ლაშა ხახუტაიშვილი უძღვებოდა. სხდომაზე ქობულეთის მუნიციპალიტეტის  2025 წლის ადგილობრივი  პროგრამული ბიუჯეტი განიხილეს. მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტი 92 055